Hakkımızda

Rivage Logistics


Rivage Logistics, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en hızlı ve ideal çözümü sunma prensibini benimsemiştir. Karayolu taşımacılığı, havayolu, denizyolu, kombine, proje ve uluslararası mobilya taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır.

12 yıllık sektörel deneyime sahip genç ve dinamik bir ekip tarafından 2015 yılında kurulan Rivage Logistics; uygun fiyata müşterilerine taşımacılık çözümleri sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Rivage Logistics, güvenli ve kaliteli hizmeti en önemli sorumluluğu olarak görmekte. Taşımacılık çözümlerinin dışında “Lojistik Depolama, Günlük, Haftalık veya Aylık Eleman Temini, Proje Taşımacılığı, Gümrükleme, Ev Taşımacılığı” gibi konularda da müşterilerine destek olmayı sürdürmektedir.

Misyonumuz


Teknolojik altyapısı ve ar-ge yatırımlarıyla; sektörel tecrübesini genç ve yenilikçi yapısıyla güçlendiren, entegre hizmetleriyle müşterilerine a'dan z'ye hizmet sunabilen, verimliliği en üst seviyede tutan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz


Taşımacılıkta farkılıklar yaratarak, entegre lojistik çözümleriyle müşterilerine hizmetten fazlasını sunan, uzun yıllardır süregelen tecrübesiyle sektöre yön veren ve en çok tercih edilen taşımacılık şirketlerinden biri olmak.

Şirketimizle tanışın Rivage Logistics


Gücümüzü de, yükünüzü de sizden alıyoruz. Mutlu müşteri ve bitmiş proje sayımız, kalite ve hızlı hizmetlerimizle doğru orantıda günden güne artıyor. Sizinle güçleniyoruz.

24 Saat Hizmet

Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz. Lütfen dilediğiniz zaman iletişime geçin.

Ambalaj ve Paketleme

Rivage Logistics, üstün hizmet anlayışı ile transit taşımalarınız için paketleme ve ambalajlama hizmeti sunmaktadır.

Rivage Logistics, operasyonel mükemmellik ile yükünüzü hafifletir.

Yüksek Koruma

Rivage Logistics, yükünüzü özenle taşır. Bütün güvenlik standartlarına uygun işlemlerimiz sayesinde, gözünüz arkada kalmaz.

Rivage, hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak için çözümler sunar.

Zamanında Teslimat

Teslimatın kolay, anlaşabilir ve hızlı bir operasyon süreci geçirmesi gereklidir. Bu sürecin hatasız geçmesi için koordineli bir şekilde çalışmaktayız.

Rivage Logistics, yükünüzü dünyanın herhangi bir bölgesine özen ve güvenle taşır.

Müşteri Görüşleri

 • Demir Arslan
  Güvenilir ve iş bitirici olmanızdan dolayı işbirliğimiz uzun yıllar devam etmesini dilerim.
  Demir Arslan
 • Vedat Yepikoğlu
  Sorunlara çözüm bulma hızınız, müşterilere sorunları yansıtmadan tamamladığınız operasyonlarınız için teşekkür ederiz. Güvendiğimiz bir nakliye firmasıdır, bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamıştır. İşbirliğimizin artarak devamını temenni ederim.
  Vedat Yepikoğlu
 • Buse Gülen
  Lojistikte en önemli unsur hız ve güven. Bu ikisini bir arada bulmak işimizi oldukça kolaylaştırıyor.
  Buse Gülen
 • Özlem Aydoğdu
  Rivage Logistics; yenilik, teknoloji ve özverinin bir araya getirdiği kaliteyi yansıtıyor. Tekrar tekrar çalışmak hem bana hem ekibimize güven veriyor.
  Özlem Aydoğdu
Teklif İste