top of page

HIZMETLER

YURTIÇI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Genç ve dinamik kadromuzla, 7/24 çalışma prensibimizle Rivage olarak karayolu taşımacılığında siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun ve en etkin çözümlerimizle müşterilerimizin yanındayız.

Image by Wolfgang Hasselmann
Image by Ruchindra Gunasekara

DEPOLAMA

İstanbul'da yerleşik depomuzda başta hızlı tüketim ve perakende olmak üzere, otomotiv, telekomünikasyon, inşaat, elektronik, gıda ve tekstil sektörlerine başarıyla hizmet veren RIVAGE, aynı zamanda müşterilerine yurtiçi dağıtım ve kargo hizmetleri de sunmaktadır. Türkiye'nin 81 iline dağıtım hizmeti vermektedir.

VERI MERKEZI TASIMACILIGI

Konu özellikle elektronik olduğunda işinizi güvenle taşımak için var gücümüzle çalışırız. Tüm endişelerinizi bir kenara bırakın ve size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bilin, içiniz rahat olsun.

Image by imgix
Image by Barrett Ward

PARSIYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel taşımacılık, en genel tanımıyla bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.Parsiyel taşımacılığa duyulan bu yoğun talebin sebebi arasında yer alan birçok fayda bulunsa da en temel neden taşıma ücreti üzerinde sağladığı avantajdır. Az miktarda genel kargo ürünü göndermek için müşterinin taşıma aracının tamamının navlun bedelini ödemesi gerekmez. Lojistik maliyeti taşınan malların ağırlığı veya hacmi ile doğru orantılı olarak hesaplanır. Küçük miktarda malların depolanması için gerekli alan düşük olduğu için depo maliyetlerin azalması da müşteri için oldukça önemli avantaj sağlar.

Hizmetlerimiz: Hizmetler
bottom of page